Něco o mně

Jmenuji se Jana Magdalena a jsem tvořivou ženou, která neustále něco píše, vymýšlí a fotí. Jsem lektorkou dramatické výchovy, dramaturgyní, baví mne fotografování a grafika.


Miluji cestování autem, zastavíš a dojedeš si kamkoliv. Mám s kamarádkou blog o cestování. www.tamkdelisky.cz


Souhrnně by se dalo říci, že pomáhám druhým, aby vystoupili z davu, podporuji jejich originalitu a tvořivost a ukazuji jim, jak nakopnout svého tvůrčího ducha. Vystudovala jsem Akademii múzických umění v Praze a od té doby mě umění neopustilo.


„Jiné pojmenování pro kreativitu je odvaha.“

Henri Matisse

Má cesta fotografií

Kdysi jsem si nadšeně pořídila první foťák, který jsem svými pokusy dost odrovnala. Jednou jsem si jej vzala na krk, jela na kole a fotila, po druhé jsem s ním vyrazila do sněhové vánice v New Yorku. Na letišti mi pak spadnul a já od té doby neudělala žádnou fotku. Měla jsem pocit, že mi to není dáno. Jenže… vždycky, když se organizovala jakákoliv akce, kamarádi mi dali do rukou jejich foťák, mobil. A začala jsem pomalu znovu, nadchla jsem se pro focení na kurzu fotografie s Janem Šibíkem. A dál fotila kamarády, portréty, občas nějakou akci půjčeným foťákem. Teď mám svého NIKONA a stala se z nás nerozlučná dvojka.


Nakonec jsem pochopila jednu věc, že čím více se snažím přiblížit ideálu, jak má fotka vypadat, tím hůře se mi fotí. Teď jsem si řekla, že je to jedno. Baví mne dívat se a divit se a tohle všechno chci a budu zachycovat obrazem.


Konečně vnímám, že tohle je moje splynutí. Našla jsem svůj styl a sebe sama.

Vidět krásu v detailu

V mém okolí je spousta organizátorů kulturních akcí, kteří občas zapomenou, že kvalitní fotografie se dá použít i tak, že mohou dát o sobě stylově vědět na sociálních sítích nebo ji použít v následné propagaci.


Dáváte do tvorby kulturní akce kus sebe a rádi byste měli fotky, které odráží její skutečnou atmosféru? Jsem tady pro vás.


Ať už máte zájem o spolupráci nebo focení vaší akce, neváhejte mě kontaktovat.